Nasz zespół

Specjalista ortodoncji

lek. dent. Ada Gułaj-Dymkowska

Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

W latach 2019-2022 odbywała staż specjalizacyjny w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji.

Uczestniczy w wielu konferencjach i szkoleniach związanych z leczeniem ortodontycznym. Stale poszerza swoją wiedzę zarówno w zakresie standardowego leczenia, jak i nowoczesnych technik wykorzystujących wewnątrzustne skanowanie 3D.

Każdego pacjenta traktuje indywidualnie przez co pacjenci otrzymują plan ortodontyczny biorący pod uwagę aspekt funkcjonalny i estetyczny. Pełną satysfakcję z wykonywanej pracy daje jej zadowolenie i uśmiech na twarzy pacjentów.

W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem wad zgryzu zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Jej hobby to narciarstwo, sporty wodne i książki o tematyce kryminalnej.

Ortostrefa Białystok
specjalista ortodoncji lek. dent. Ada Gułaj-Dymkowska
lek. dent. Ada Gułaj-Dymkowska
lek. dent. Paweł Dymkowski
lek. dent. Paweł Dymkowski

Specjalista chirurgii stomatologicznej

lek. dent. Paweł Dymkowski

Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W latach 2018-2022 odbywał staż specjalizacyjny w ramach rezydentury w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie i po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego uzyskał tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w branżowych kursach i szkoleniach.

W pracy kieruje się zasadami atraumatycznej chirurgii małoinwazyjnej. W kontakcie z pacjentem zwraca uwagę na odpowiednie, wcześniejsze przedstawienie przebiegu leczenia, dba o poczucie komfortu w trakcie zabiegów oraz kontrole w okresie gojenia.

Prywatnie pasjonat żeglarstwa i sportów wodnych.

Ortostrefa Białystok

Stomatolog

lek. dent. Łukasz Niezgoda

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją. W pracy cechuje go cierpliwość, dbałość o szczegóły i chęć ciągłego rozwoju.

Czas wolny spędza na czytaniu książek fantasy.

Ortostrefa Białystok
lek. dent. Łukasz Niezgoda
lek. dent. Łukasz Niezgoda
lek.dent. Samanta Pietrzykowska - Tymosiuk
lek.dent. Samanta Pietrzykowska-Tymosiuk

Stomatolog

lek.dent. Samanta Pietrzykowska - Tymosiuk

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Obecnie w trakcie specjalizacji ze stomatologii dziecięcej. Dodatkowo podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Otwarta, empatyczna i cierpliwa. Wyróżnia się odpowiednim podejściem do małych pacjentów i dokłada wszelkich starań, aby wizyty przebiegały bez zbędnego stresu. Nieustannie przypomina, że o zęby mleczne należy dbać od samego początku, z takim samym zaangażowaniem, jak o zęby stałe!

W wolnych chwilach lubi gotować, spacerować i czytać książki.

Ortostrefa Białystok

Stomatolog

lek.dent. Katarzyna Laskowska

W 2020 roku ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku na kierunku lekarsko-dentystycznym.

W codziennej pracy zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, a także prostą endodoncją i stomatologią estetyczną. Systematycznie rozwija swoje umiejętności na kursach i szkoleniach.

W wolnym czasie lubi gotować. Marzeniem naszej pani Doktor jest podróż do Azji.

Ortostrefa Białystok
lek.dent. Katarzyna Laskowska
lek.dent. Katarzyna Laskowska